0
0.00 
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

O Nas

Hurtowania kamienia dekoracyjnego

Hurtownia Kamienie Dekoracyjne to nowa firma na rynku, która proponuje najniższe ceny nie tylko kamienia dekoracyjnego, ale także jego transportu. Nie działamy poprzez pośredników.

Towar najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach!

Kamień dekoracyjny z naszej oferty sprowadzany jest bezpośrednio od producentów, a do transportu wykorzystujemy własne pojazdy, bez konieczności wynajmowania firm przewozowych. Mimo że jesteśmy młodą firmą, to posiadamy szeroką gamę najwyższej jakości produktów. Działamy z pasją, która towarzyszy nam na każdym etapie pracy – od zamawiania kamienia, poprzez kontakt z klientem, po przygotowanie towaru do transportu.

Nasz zespół to profesjonaliści, którzy nie tylko świetnie doradzą i opowiedzą o właściwościach kamienia dekoracyjnego, ale zrobią to z uśmiechem i troską o to, abyś otrzymał odpowiedzi na wszystkie pytania i zadowolony wrócił do nas po więcej.

abou-us

Kim jesteśmy?

Hurtownia Kamienie Dekoracyjne jest nową firmą, która powstała z zamiłowania do dekoracji i aranżacji ogrodów. Każda firma, która powstaje z pasji jest gwarancją dbałości i kompetencji. Gdy kocha się to, co się robi, wtedy każdy dzień pracy, każdy kontakt z klientem i każda sprzedaż dają ogromne poczucie zadowolenia. Jednak pasja do kamienia ogrodowego to nie jedyna nasza zaleta.

Nowe firmy na rynku muszą najpierw zdobyć klienta, dlatego u nas masz gwarancję najniższej ceny oraz to, że nasi wykwalifikowani sprzedawcy zadbają o to, abyś był w pełni zadowolony z zakupów u nas, wracał do nas i polecał naszą hurtownię swoim znajomym.

Arga Arkadiusz Gajaszek

Hurtownia Kamienie Dekoracyjne to nie tylko
konkurencyjne ceny i kompetentna, pomocna obsługa.

To także towar z najwyższej póki, sprowadzony bezpośrednio od producentów, oraz transport w niewiarygodnie niskiej cenie! Nie musisz martwić się, że przesyłka kurierska będzie kosztować Cię więcej niż zamówiony towar. Mamy na stanie 25-tonowe wywrotki oraz mniejsze auta, którymi dowozimy detaliczne zamówienia. U nas płacisz tylko za kamień prosto od producenta i nasz transport – pośrednikom, przez których ceny wzrastają, mówimy stanowcze nie!

Hurtownia Kamienie Dekoracyjne to gwarancja udanych zakupów

Kamień dekoracyjny najwyższej jakości

Firmowy transport

Brak pośredników

Gwarancja kompetentnej i miłej obsługi

Login

Lost your password?