0
0.00 
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

Najlepsze kamienie dekoracyjne Dolnośląskie

Najlepsze kamienie dekoracyjne Dolnośląskie

Hurtownia Kamienie Dekoracyjne jest nowo powstałą firmą, jednak tworzą ją prawdziwi specjaliści – pracownicy, którzy są pasjonatami urządzania ogrodów. Stale poszerzamy naszą ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Pragniemy, aby usługi, które oferujemy, były kompleksowe – służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, chętnie opowiadamy o różnego rodzaju kamieniach, pomagamy wybrać najodpowiedniejszy do ogrodu, podpowiadamy, jak pielęgnować dany kamień oraz realizujemy zamówienia od A do Z. Aktualnie w ofercie mamy bogaty asortyment, do którego zaliczają się:

 • łupek (kora kamienna),
 • otoczaki (np. otoczak biały, Thassos, otoczak biała Marianna),
 • grys kamienny (np. grys bazaltowy, grys czarny Nero Ebano),
 • płytki granitowe, kostka granitowa,
 • donice betonowe,
 • kostka betonowa,
 • kora sosnowa,
 • kamień elewacyjny (np. Carbon Black, Cloud Grey, Multicolor, Copper),
 • głazy i monolity,
 • żwir drogowy (pospółka, bazalt drogowy, otoczak żwirowy),
 • piasek płukany,
 • ogrodzenia gabionowe.

Jak można łatwo zauważyć, nasza firma, oprócz kamieni, zapewnia także wiele innych przydatnych produktów do zagospodarowania przestrzeni wokół domu. Ciągle śledzimy nowości z Polski i ze świata, by być na bieżąco i zapewniać naszym klientom dostęp do ciekawych produktów. U nas można znaleźć kamienie dekoracyjne w jednych z najniższych cen w kraju. Działamy bez pośredników właśnie po to, by ceny kamienia ogrodowego były jak najniższe.

Dlaczego warto stosować w swoim ogrodzie kamienie dekoracyjne? Dolnośląskie

Kamienie dekoracyjne, jak sama nazwa wskazuje, mają zdobić teren wokół domu. Przydają się jako wypełnienie ścieżek ogrodowych, są idealne jako pokrycie gleby na rabatach kwiatowych, ale mają także inne zastosowanie, na przykład otoczak biały Thassos świetnie prezentuje się jako wypełnienie ogrodzeń gabionowych, które są hitem ostatnich lat. Jednak funkcja dekoracyjna nie jest jedyną, którą spełniają kamienie ogrodowe. Ich rolą jest także minimalizowanie zużycia wody do podlewania roślin ogrodowych. Jak wiadomo, wody na naszej planecie ubywa, więc musimy się zatroszczyć o jej oszczędzanie. Gleba, którą pokryje kora kamienna czy grys granitowy, dużo wolniej odparowuje wilgoć, dzięki czemu zapotrzebowanie roślin na wodę jest znacznie mniejsze. Kolejną zaletą stosowania kamieni dekoracyjnych w ogrodach są dużo wolniej wyrastające chwasty. Nikt nie chce tracić cennego czasu na pielenie rabat, prawda? Kamienie zdecydowanie zmniejszają ilość prac, które musimy wykonywać w ogrodzie. Warto również zauważyć, że dekoracja z kamieni jest jednorazową inwestycją. Materiał ten nie ulega niszczeniu, jest trwały i może służyć z powodzeniem przez bardzo długi czas.

Otoczak biały Thassos prosto z Grecji – najmodniejsze kamienie dekoracyjne Dolnośląskie

Jak już wcześniej wspominaliśmy, wkładamy dużo wysiłku w to, żeby nasi klienci mieli dostęp do najciekawszych rodzajów kamieni dekoracyjnych. Wybieramy tylko te od sprawdzonych producentów i sami sprowadzamy towar do naszej hurtowni. Stawiamy na wysoką jakość towaru, chcemy, aby ogrody naszych klientów zdobiły najpiękniejsze kruszywa z całego świata. Jednym z hitowych kamieni jest grecki otoczak biały Thassos. Ten kamień o opływowym kształcie i śnieżnobiałej barwie prezentuje się niezwykle elegancko. Otoczaki zyskały popularność dzięki swoim wysokim walorom wizualnym. Dostępne są w różnych frakcjach i kolorach, z pewnością każdy dobierze idealnie pasujące otoczaki do swojego ogrodu.

Kamienie dekoracyjne z transportem Dolnośląskie

Hurtownia Kamienie Dekoracyjne stawia na kompleksowość proponowanych usług, co jest bardzo doceniane przez dotychczasowych klientów. Realizujemy zamówienia od początku do końca. Zawsze chętnie pomożemy przy projekcie ogrodu, wybierzemy pasujące kamienie, kostkę brukową, ogrodzenie gabionowe, donice betonowe. Nasi klienci nie muszą się martwić horrendalnymi wydatkami za dowóz zamówionych produktów, gdyż sami transportujemy nasze produkty. Wszystko, co klient zamówi, dowieziemy szybko, sprawnie i bezpiecznie na umówione miejsce na terenie województwa Dolnośląskiego. Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kamieni dekoracyjnych i innych ciekawych produktów do ogrodów. Zapraszamy do kontaktu.

Login

Lost your password?