0
0.00 
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Kamienie dekoracyjne do ogrodu Garwolin

Kamienie dekoracyjne do ogrodu Garwolin

Nasza nowa Hurtownia Kamienie Dekoracyjne prowadzona jest przez doświadczonych pracowników. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, która stawia na wysoką jakość produktów i usług. Działamy bez pomocy pośredników, co zapewnia niższe ceny. Jeśli potrzebne są kamienie ozdobne do ogrodu, u nas bez wątpienia każdy znajdzie tylko najlepsze produkty dostępne obecnie na rynku. W naszej ofercie znajduje się między innymi:

  • kora kamienna,
  • bazalt,
  • otoczaki (np. otoczak biały, Thassos),
  • grysy,
  • płytki granitowe.

Dlaczego warto wybrać nasz kamień ogrodowy?

Kamień ogrodowy ma wiele zalet. Oprócz tego, że stanowi trwałą i naturalną ozdobę ogrodu, pełni także inne ważne funkcje. Jedną z nich jest korzystny wpływ na wzrost roślin. Jak to się dzieje, że rośliny podsypane kamieniem dekoracyjnym mają się lepiej? Kamienie ogrodowe pokrywając ziemię wokół nasadzeń, zapobiegają przegrzewaniu się gleby oraz powodują, że zapotrzebowanie roślin na wodę jest zminimalizowane. Co więcej, dzięki kamieniom ogrodowym spowalniany jest wzrost niechcianych chwastów, które często zabierają ozdobnym roślinom składniki odżywcze. Z pewnością każdy, kto zajmuje się pielęgnacją swojego ogrodu, doceni fakt, że dzięki zastosowaniu kamienia ogrodowego będzie miał dużo mniej pracy. W końcu pielenie chwastów to nie najprzyjemniejsza czynność spośród tych, które można wykonywać w ogrodzie.

Kora kamienna Garwolin

Kora kamienna jest idealnym zamiennikiem naturalnej kory sosnowej. Ma nad nią przewagę w kilku kwestiach. Pierwsza z nich to oczywiście trwałość. Kora kamienna nie ulega procesom gnicia, dzięki czemu nie ma potrzeby uzupełniania jej z czasem. Ponadto kora kamienna jest cięższa od zwykłej kory drzewnej, dzięki czemu nie jest narażona na wywiewanie spod roślin. Naturalnie rozkładająca się kora sosnowa przyciąga rzesze nielubianych przez nikogo komarów i innych owadów. Raz wydane pieniądze na korę kamienną to świetna inwestycja na długie lata.

Biały kamień ogrodowy – otoczak biały, otoczak Thassos Garwolin

Rodzajów kamieni ogrodowych jest naprawdę wiele, ich kolorów także. Jednak nietrudno zauważyć, że bardzo popularny staje się kamień ogrodowy biały. Jednym z najbardziej przyciągających wzrok jest otoczak Thassos dostępny w naszej hurtowni w różnych frakcjach (20–40 mm, 40–80 mm, 80–130 mm, 120–250 mm). To kamień dekoracyjny o mlecznobiałej barwie, który idealnie pasuje do domów utrzymanych w modernistycznym stylu. Otoczak biały tworzy ciekawy kontrast z soczystą zielenią trawników oraz z różnymi barwami roślin ozdobnych. Biały kamień ozdobny idealnie współgra z elewacjami o jasnych kolorach, jednak wiele osób stawia także na mocny kontrast, wybierając białe otoczaki do ciemnych kolorów elewacji czy kostki brukowej przy domu. Cena kamienia ogrodowego zależy od jego frakcji oraz rodzaju i jakości. Nasza hurtownia stawia wyłącznie na produkty najwyższej jakości, które sprowadzamy bez pośredników. Wiemy, gdzie należy szukać kamieni ogrodowych, którymi nasi klienci będą mogli się cieszyć przez długie lata. Grecki otoczak Thassos jest nieco droższym kamieniem, jednakże wybierając go do swojego ogrodu, mamy gwarancję, że to jednorazowa inwestycja w produkt, który jest praktycznie niezniszczalny.

Kamień dekoracyjny bez pośredników Garwolin

Otoczaki, grysy, kora kamienna, łupek, głazy i monolity oraz wiele innych ciekawych produktów, które znajdują się w naszej ofercie, trafiają do naszych klientów bez pośredników, dlatego też mamy gwarancję jednych z najniższych cen w Polsce. Jeśli ktoś jeszcze nie wie, jakie kamienie zamówić do swojego ogrodu, chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego rodzaju kamienia na rabaty, ścieżki ogrodowe, wypełnienia gabionów czy inne formy dekoracji. Szczególnie polecamy grys kamienny, korę kamienną, otoczaki oraz bazalt i łupek. Wszystko to dostępne w naszej hurtowni.

Granit łupany na elewacje i do ogrodu grafitowa

Transport kamienia dekoracyjnego Garwolin

Nasza hurtownia to nie tylko gwarancja konkurencyjnych cen, ale także flota transportowa. Nasi klienci nie muszą się martwić o dowóz zamówionych kamieni i innych produktów z naszej firmy. Dowieziemy je w umówione miejsce. W Hurtowni Kamienie Dekoracyjne płaci się tylko za zamówiony towar i nasz transport, gdyż nie korzystamy z pośredników, przez których ceny niepotrzebnie wzrastają. Zachęcamy do kontaktu z nami – prawdziwymi pasjonatami dekorowania ogrodów.

Login

Lost your password?