0
0.00 
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Kamień ogrodowy Lwówek Śląski – żwir, bazalt, kora kamienna, białe otoczaki

Kamień ogrodowy Lwówek Śląski – żwir, bazalt, kora kamienna, białe otoczaki

Kamienie ogrodowe to jeden z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych przy dekoracji ogrodów. Na przestrzeni lat zyskały uznanie zarówno projektantów zieleni, jak i samych klientów. Dobrze zaprojektowany ogród jest wizytówką domu. Miło patrzeć na zadbane tereny zielone, a jeszcze milej widzieć ładne dekoracje idealnie dopasowane do posadzonej roślinności.

Z pewnością walory estetyczne kamieni ogrodowych to jedna z ich ogromnych zalet. Ponadto oferują one inne cechy, o których warto wspomnieć. W czasie lata wysokie temperatury dają się we znaki nie tylko nam, ale także i naszym nasadzeniom w ogrodach. Zastosowanie kamienia obniża temperaturę gleby, a co za tym idzie, wpływa korzystnie na system korzeniowy roślin. Woda znacznie wolniej odparowuje z ziemi, dzięki czemu obniżamy jej zużycie – a oszczędzanie wody jest niesamowicie ważne. Kamienie ogrodowe cechuje niezwykła trwałość. Są idealne dla każdego, kto lubi porządek i nie chce spędzać cennego czasu na ich pielęgnowaniu.

Planowanie ogrodu to często skomplikowany proces. Liczba decyzji do podjęcia bywa przytłaczająca. Warto postawić na sprawdzone rozwiązania, takie jak właśnie kamień ogrodowy. Ma on mnóstwo zastosowań. Można nim wypełnić ogrodzenie gabionowe, wysypać dróżki dzielące nasz ogród, podsypać zasadzone rośliny. Tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Kamienie dekoracyjne – polscy i zagraniczni producenci

Oferujemy ogromny wybór kamieni ogrodowych polskich producentów: korę kamienną, łupek szarogłazowy, grys bazaltowy, grys granitowy, białą Mariannę czy wapień. Cieszymy się, że możemy proponować naszym klientom polskie produkty, które prezentują najwyższą jakość. Nasza hurtownia stawia tylko na kamienie dekoracyjne wysokiej klasy, dlatego uważnie dobieramy produkty do naszej oferty. Oprócz polskich producentów, mamy także najpopularniejsze kamienie z całego świata – chętnie kupowany biały grys, który pięknie wygląda wśród zieleni, czy otoczak Thassos. Wielu klientów interesuje się także czarnymi otoczakami oraz świetnie prezentującym się grysem Negro.

Kamienie do gabionów – co wybrać? Gnejs, bazalt czy greckie otoczaki?

Ostatnie lata to nowe trendy w projektowaniu ogrodów. Nieodzownym elementem architektury zieleni stały się także ogrodzenia. Kiedyś królowały betonowe, ciężkie, kiepsko wyglądające ogrodzenia. Teraz ludzie starają się być bliżej natury, dlatego też wykorzystuje się materiały, które bardziej wpisują się w naturalny krajobraz.

Gabiony to siatki stalowe wypełnione kamieniami dekoracyjnymi. Świetnie sprawdzają się w roli ogrodzenia. Do ich wypełnienia stosuje się kamienie o nieco większej frakcji niż oczka siatki. Często wybór pada na gnejs, otoczaki czy bazalt.

Nie tylko kamienie dekoracyjne. Nasza oferta płytek kamiennych Lwówek Śląski

W naszej ofercie znajdują się nie tylko kamienie ogrodowe, ale także inne produkty z naturalnych materiałów. Mowa tu konkretnie o płytkach kamiennych oraz gotowych schodach z kamienia. Płytki granitowe świetnie sprawdzają się jako posadzki tarasowe i balkonowe. Ich trwałość i odporność na warunki atmosferyczne oraz na uszkodzenia mechaniczne stanowi ogromne zalety. Każdy, kto chce mieć taras na długie lata, powinien zainteresować się tymi produktami. Decydując się na posadzkę tarasową z płytek granitowych, mamy gwarancję wysokiej trwałości przez długie lata.

Kruszywa różnego rodzaju z transportem Lwówek Śląski

Kruszywa przydają się w czasie budowy dróg, domów, tarasów i ogrodów. Nasza hurtownia oferuje piasek i żwir w świetnych cenach z własnym transportem. Towaru nigdy nie brakuje, nasi klienci zawsze mogą liczyć na dowóz wielotonowego zamówienia.

Nie korzystamy z pośredników, dlatego też ceny transportu są bardzo niskie. Warto skorzystać z naszych usług, gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego klienta. Nasza kadra to pasjonaci, którzy zawsze doradzą i pomogą w złożeniu zamówienia. Wysoka jakość, zadowolenie klienta i niskie ceny – to nasze priorytety!

Login

Lost your password?