0
0.00 
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Kamień ogrodowy Bolesławiec – kora kamienna, białe otoczaki, żwir i bazalt

Kamień ogrodowy Bolesławiec – kora kamienna, białe otoczaki, żwir i bazalt

Kamienie ogrodowe są coraz popularniejszym sposobem aranżacji ogrodów. Dzieje się tak ze względu ich trwałość oraz zalety, które zyskuje ogród, gdy zastosujemy kamień naturalny. Wpływa on na obniżenie temperatury gleby latem, a także mniejsze parowanie wody z gleby, co jest niezwykle ważne podczas letniej suszy oraz coraz większym problemem z wodą. Ponadto ogromny wybór kamieni ogrodowych sprawia, że są całe tysiące możliwości aranżacji i tylko nasza wyobraźnia ogranicza nas podczas projektowania.

Do wyboru mamy takie polskie produkty jak: grys granitowy, grys bazaltowy, korę kamienną, wapień, białą Mariannę czy łupek szarogłazowy. Poza polskimi materiałami, w naszej hurtowni kamieni dekoracyjnych znajdują się także kamienie ogrodowe pochodzące z niemal całego świata. Mamy topowe produkty ostatnich lat, takie jak grecki biały grys i otoczak Thassos. Piękny czarny otoczaki i interesujący grys Negro oraz wiele innych kamieni ozdobnych do ogrodu z całego świata.

Kamień ogrodowy wykorzystuje się do wielu rozwiązań. Typowe to oczywiście rabaty wyłożone kamieniem ogrodowym. Większe frakcje można użyć w formie obrzeża ogrodowego. Są także produkty świetnie nadające się do wykorzystania jako dróżki ogrodowe. Idealnie do tego sprawdzi się łupek szarogłazowy w formie dużych płyt o prostej płaszczyźnie!

Kamień do gabionów – biały otoczak grecki czy polska kora kamienna?

Kamień ogrodowy to nie tylko rabaty i dróżki, to także gabiony, czyli piękne ogrodzenia z siatki stalowej wypełnionej kamieniem ozdobnym. Do wypełnienia ogrodzenia gabionowego wykorzystuje się kamień o nieco większej frakcji niż rozmiar oczek stalowych, tak aby kamień z nich nie wypadał.

Do tego celu można wykorzystać różnego rodzaju kamień gabionowy. Może to być bazalt, gnejs czy granit o odpowiednio dużej frakcji. Możemy też stworzyć coś, co przyciągnie wzrok każdego, czyli gabion z wykorzystaniem białych otoczaków greckich.

Warto także dodać inny kamień gabionowy lub szkło w formie pasa dekoracyjnego. Szkło dodatkowo można podświetlić, co da niesamowity efekt!

Płytki kamienne Bolesławiec – gdzie kupić płytki granitowe w Bolesławcu?

W naszej hurtowni kamieni dekoracyjnych znajdziemy także inne produkty z kamienia naturalnego, takie jak płytki kamienne i gotowe schody z kamienia.

Płytki granitowe to świetne rozwiązanie na tarasy. Są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne i niemal wszystkie czynniki zewnętrzne. Jeśli zależy nam na trwałym tarasie, to właśnie płytki kamienne z granitu sprawdzą się idealnie. Dodatkowo warto zapytać o szare płytki granitowe lub granit g603. Są to produkty bardzo tanie. W promocji można je kupić taniej niż gresy marketowe średniego sortu!

W naszej ofercie znajdują się także schody granitowe o formacie 150 × 33 cm. Można je wykorzystać zarówno w formie schodów wewnętrznych, jak i zewnętrznych oraz jako parapety kamienne! U nas można kupić gotowe schody w cenie nawet czterokrotnie niżej niż u kamieniarza!

Żwir drogowy i piasek z transportem w Bolesławcu

W naszej hurtowni kruszyw oferujemy także tak istotne produkty jak piasek czy żwir, które wykorzystywane są podczas budowy dróg, domów, tarasów czy ogrodów. Gwarantujemy stałe zatowarowanie w setkach ton kruszyw, a dodatkowo oferujemy swój transport.

Kupując u nas kamień, możesz liczyć na najlepszą cenę, wysoką jakość, szeroką ofertę oraz transport w najlepszej cenie!

Login

Lost your password?