0
0.00 
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Kamień ogrodowy Legnica – kamienie dekoracyjne, grys, otoczaki, gnejs, bazalt, kora kamienna

Kamień ogrodowy Legnica – kamienie dekoracyjne, grys, otoczaki, gnejs, bazalt, kora kamienna

Kamienie dekoracyjne to hit ostatnich lat. Można je spotkać w prywatnych ogrodach, w architekturze krajobrazu przestrzeni publicznych i wielu innych miejscach. Nie bez powodu stały się często wybieraną dekoracją, używaną jako ważny element projektów. Możliwości ich wykorzystania jest naprawdę wiele. Możemy dzięki nim stworzyć estetycznie wyglądające dróżki w naszych ogrodach. Do tego idealnie nada się łupek szarogłazowy. Świetnie nadadzą się do zrobienia tak zwanej opaski wokół domu. Dobrze dobrane do koloru elewacji pięknie podkreślą jej wygląd. Co więcej, ozdobne nasadzenia roślinne będą wspaniale wyeksponowane dzięki podsypaniu ich jasnymi kamieniami dekoracyjnymi.

Kamienie dekoracyjne – do czego się przydają?

Oferujemy szeroki wybór kamieni dekoracyjnych, które mogą być wykorzystywane na wiele sposobów. Jednym z najpopularniejszych zastosowań kamieni jest tworzenie ozdobnych rabat w ogrodach. Idealne są do tego białe otoczaki, które pięknie kontrastują z otaczającą zielenią. Rośliny, wokół których powierzchnia jest wysypana kamykami, prezentują się rewelacyjnie. Co więcej, dzięki temu, że gleba przy nasadzeniach jest przykryta kamykami, dużo wolniej odparowuje wodę. To pozwoli nam na rzadsze podlewanie roślin, a co za tym idzie, na zaoszczędzenie wody.

Jeśli chodzi o ogrodzenia, to ostatnie lata przyniosły nowe trendy. Można zobaczyć coraz mniej betonowych staromodnych płyt. Teraz człowiek, próbując być coraz bliżej natury, zaczyna łączyć ze sobą różne materiały. Tak też powstały ogrodzenia gabionowe. Są to ogrodzenia z siatki stalowej wypełnione kamieniami dekoracyjnymi, np. otoczakami czy korą kamienną. Takie kompozycje przyciągają wzrok niejednego przechodnia, szczególnie, jeśli do wypełnienia zastosujemy śnieżnobiałe greckie otoczaki albo piękny grys Negro.

Projektując ogród, warto pomyśleć o dróżkach, które podzielą teren zielony na poszczególne strefy. Ścieżki ogrodowe można wyłożyć płytami kamiennymi, wysypać na nie dobre kamienie dekoracyjne lub połączyć obie opcje. Taki element ogrodu spełni funkcję użytkową i ozdobną.

Nie tylko kamienie ogrodowe – żwir drogowy i piasek z transportem Legnica

Oprócz kamieni ogrodowych, zajmujemy się dostarczaniem kruszyw, takich jak żwir drogowy czy piasek. Podczas budowy domu, przy robieniu tarasu czy podjazdu te właśnie kruszywa wykorzystywane są praktycznie zawsze. Wielotonowe zamówienia nie są dla nas wyzwaniem, bez problemu dostarczymy je w wyznaczone miejsce.

Idealne płytki na taras – kamienne płyty Legnica

W naszej ofercie mamy także płyty kamienne, które świetnie sprawdzają się jako posadzki tarasowe i elementy dróżek ogrodowych. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i stale zmieniające się warunki atmosferyczne. Posłużą przez wiele lat i nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Płytki kamienne z grysu są ponadczasowe i zawsze będą wyglądać dobrze. Można z nich stworzyć ciekawe kompozycje, które wpiszą się w każdy styl.

Nasza firma zajmuje się kamieniami ogrodowymi z wielką pasją. Pracownicy, którzy zasilają naszą kadrę, zawsze doradzą i pomogą w wyborze produktu. Oferujemy wysoką jakość kruszyw zarówno od polskich producentów, jak i z zagranicy. W naszej ofercie znajdują się tylko wyselekcjonowane produkty. Osobiście dokładamy starań, aby stale wzbogacać nasz asortyment o jakościowe nowości ze świata kamieni. Ponadto sami transportujemy zamówienia do naszych klientów, nie korzystamy z pośredników, dlatego ceny są tak niskie. Gorąco zachęcamy do przejrzenia naszej strony internetowej oraz skontaktowania się z nami.

Login

Lost your password?