0
0.00 
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

Kamienie ogrodowe Lubelskie

Kamienie ogrodowe Lubelskie

Hurtownia Kamienie Dekoracyjne to młoda firma na rynku, którą tworzą prawdziwi pasjonaci i profesjonaliści. Zależy nam na tym, by zapewnić klientom dostęp do różnego rodzaju kamieni ogrodowych. Działamy bez pomocy pośredników, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować jedne z najniższych cen na rynku kamieni dekoracyjnych. Stawiamy na wysoką jakość produktów, wybieramy tylko te z pewnych źródeł. Staramy się zapewnić kompleksową usługę, dlatego też nasi klienci mogą liczyć na porady od naszych specjalistów oraz pomoc w wyborze rodzaju i frakcji kamieni ogrodowych do różnych projektów. Zapewniamy także własny transport kruszywa na umówione miejsce. Stale się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę kamieni ogrodowych, jednak klienci znajdą u nas także inne produkty. Aktualnie w ofercie:

 • łupek (kora kamienna),
 • otoczaki (np. otoczak biały Thassos, otoczak biała Marianna, otoczak czarny Negro),
 • kostka betonowa,
 • donice betonowe,
 • kora sosnowa,
 • kamień elewacyjny (np. Carbon Black, Cloud Grey, Multicolor, Copper),
 • grys kamienny (np. grys bazaltowy, grys czarny Nero Ebano),
 • płytki granitowe, kostka granitowa,
 • głazy i monolity,
 • żwir drogowy (pospółka, bazalt drogowy, otoczak żwirowy),
 • ogrodzenia gabionowe,
 • piasek płukany.

Dlaczego warto wybrać nasz kamień ogrodowy?

Kamienie w ogrodzie spełniają kilka funkcji. Przede wszystkim są elementem dekoracyjnym, który podnosi walory wizualne ogrodu. Pięknie prezentują się jako pokrycie ścieżek ogrodowych czy wypełnienie rabatek kwiatowych. Kamieni ogrodowych można także użyć jako samodzielnych ozdób – do tego świetnie sprawdzają się monolity, czyli kamienie większych rozmiarów, które postawione wśród roślin stają się ciekawą dekoracją. Co więcej, kamienie ogrodowe są bardzo potrzebne ze względu na możliwość oszczędzania wody. Na przykład zastosowanie kory kamiennej pod rośliny powoduje, że ich zapotrzebowanie na wodę zostaje zminimalizowane, gdyż wilgoć z gleby odparowuje znacznie wolniej. Rośliny są chronione przed szybką utratą wody w czasie upalnych dni. Grys wysypany na rabatach powoduje z kolei dużo wolniejszy wzrost chwastów, dzięki czemu nasze nasadzenia ozdobne nie są pozbawiane składników mineralnych, a dodatkowo mamy zdecydowanie mniej pracy w ogrodzie. Korzyści ze stosowania w swoich ogrodach kamieni dekoracyjnych jest naprawdę wiele. Warto wybrać któryś z proponowanych przez nas kamieni, gdyż stawiamy na ich wysoką jakość i zapewniamy, że będą trwałą i pięknie prezentującą się dekoracją.

Grys kamienny, kora kamienna Lubelskie

Kamienie ogrodowe, które mamy w swojej ofercie, można zamawiać w różnych frakcjach. Bardzo popularnym produktem jest kora kamienna, która z powodzeniem zastępuje korę sosnową. Kora kamienna jest zdecydowanie trwalsza, gdyż nie podlega naturalnym procesom gnilnym. Co to oznacza w praktyce? Kora kamienna stanowi jednorazową inwestycję, gdyż nie musimy jej uzupełniać, co jest konieczne w przypadku kory sosnowej. Oprócz tego kora kamienna nie jest narażona na wywiewania spod roślin. Co więcej, dzięki zastosowaniu kory kamiennej w ogrodzie, zminimalizujemy występowanie irytujących muszek i komarów, które przyciągane są przez korę drzewną.

Donice betonowe, ogrodzenia gabionowe, kostka brukowa Lubelskie

W naszej ofercie można znaleźć nie tylko bogatą kolekcję kamieni ogrodowych, ale także inne produkty, które świetnie nadają się do zagospodarowania przestrzeni zewnętrznej domu. Modne w ostatnim czasie donice z betonu, które swoim surowym designem zachwycają każdego. Donice świetnie komponują się z soczystą zielenią roślin. Nadają się szczególnie na tarasy, można w nich zasadzić trawy ozdobne, które także są hitem ostatnich lat. Oferujemy wszystko, co jest potrzebne do stworzenia ogrodzenia gabionowego – siatkę oraz wypełnienie w postaci różnego rodzaju kamieni, np. otoczak biały Thassos, otoczak czarny Negro, otoczak biały Marianna. Nie brakuje u nas także tak podstawowych materiałów jak kostka brukowa, płytki granitowe, piasek czy żwir drogowy. Staramy się zapewnić klientom wszystko, czego potrzebują do ogrodu.

Największy wybór kamieni ogrodowych z dowozem Lubelskie

Hurtownia Kamienie Dekoracyjne dba o to, by zapewnić klientom kompleksowe usługi. Doradzamy, realizujemy zamówienia oraz dowozimy towar na miejsce. Nie korzystamy z pomocy pośredników, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić klientom niskie ceny oraz transport zamówionego towaru na umówione miejsce na terenie województwa Lubelskiego. Nasza flota transportowa to gwarancja dowozu na czas. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny, z pewnością pomożemy!

Login

Lost your password?