0
0.00 
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

Najlepsze kamienie dekoracyjne Dęblin

Najlepsze kamienie dekoracyjne Dęblin

Hurtownia Kamienie Dekoracyjne to firma stworzona przez prawdziwych pasjonatów. Jesteśmy na rynku od niedawna, ale branżą dekorowania ogrodów zajmujemy się od lat. Możemy śmiało powiedzieć, że nasza wiedza w tej dziedzinie jest doceniania przez wielu powracających klientów. Stale się rozwijamy i uczymy, nieustannie śledzimy nowinki ze świata kamieni i różnych ciekawych rozwiązań możliwych do zastosowania w ogrodach. W naszej ofercie znajduje się mnóstwo różnego rodzaju kamieni ozdobnych, ale także inne produkty przydatne w aranżowaniu ogrodu, np.:

 • łupek (kora kamienna),
 • otoczaki (np. otoczak biały, Thassos, otoczak biała Marianna),
 • grys kamienny (np. grys bazaltowy, grys czarny Nero Ebano),
 • płytki granitowe, kostka granitowa,
 • kostka betonowa,
 • kora sosnowa,
 • kamień elewacyjny (np. Carbon Black, Cloud Grey, Multicolor, Copper),
 • głazy i monolity,
 • żwir drogowy (pospółka, bazalt drogowy, otoczak żwirowy),
 • piasek płukany,
 • ogrodzenia gabionowe.

Dlaczego warto wybrać nasze kamienie dekoracyjne do ogrodu? Dęblin

Kamienie ogrodowe, które można znaleźć w naszej hurtowni, sprowadzamy prosto od producentów. Nie korzystamy z pośredników, dysponujemy własnym transportem. Postawiliśmy na własną flotę transportową, by maksymalnie obniżyć ceny produktów, ku uciesze naszych klientów. Zajmujemy się także transportem zamówionych produktów wprost do klienta. Klient płaci u nas tylko za zamówiony towar i nasz transport, który jest znacznie niższy niż u innych firm przewozowych. Oprócz tego chętnie podpowiemy, jak zaaranżować ogród, jakie kamienie dobrać, gdzie wyznaczyć ścieżki w ogrodzie, jaki kamień dopasować do elewacji domu. Nasi klienci mogą liczyć na rzetelną wiedzę i pomoc. Pragniemy, aby każdy, kto korzysta z naszych usług, był zadowolony i wyszedł od nas ze wszystkimi informacjami, jakich potrzebuje.

Kora kamienna, grys i inne kamienie ogrodowe Dęblin

Oferujemy różne kamienie ogrodowe sprowadzane wprost od producentów. Jednym z najpopularniejszych jest kora kamienna. Dlaczego klienci tak lubią ten rodzaj kamienia ozdobnego? Z pewnością doceniają trwałość kory kamiennej, która jest znacznie lepsza niż trwałość kory sosnowej. Raz zakupiona kora kamienna pozostaje na swoim miejscu do czasu, gdy zechcemy zmienić aranżację rabaty. Nie jest narażona na wywiewanie spod roślin, tak jak kora drzewna, która jest lżejsza. Kupując korę sosnową, musimy być przygotowani na jej uzupełnianie, gdyż z czasem ulega naturalnym procesom gnicia. Kora drzewna również ma swoje zalety, jeśli jednak zależy nam na trwałości i jednorazowym wydatku, to zdecydowanie lepiej postawić na korę kamienną lub grys.

Zalety stosowania kamieni ogrodowych Dęblin

Ogród, by zachwycał swoim wyglądem i tworzył przyjemne miejsce do relaksu, wymaga pielęgnowania. Jednak bywa tak, że zajmowanie się ogrodem przysparza nam sporo pracy, która zabiera dużo czasu. Dobra wiadomość jest taka, że stosując kamienie ogrodowe, możemy nieco zmniejszyć zakres prac w ogrodzie. Wykorzystując kamienie ozdobne, np. otoczak Thassos czy grys kamienny jako wypełnienie rabat z roślinnością, zapewniamy sobie rzadsze podlewanie nasadzeń, gdyż kamienie na glebie zmniejszają odparowywanie wody. Co więcej, dzięki otoczakom chwasty mają utrudnione rośnięcie, czyli odchodzi nam kolejna rzecz – wyrywanie niechcianych mniszków, ostów, koniczyny i innych niepotrzebnych roślin. Wydzielenie ścieżek w ogrodzie jest bardzo pomocne, gdyż przyczynia się do wydzielenia stref oraz lepszej komunikacji – nie musimy deptać zadbanego trawnika. Do wysypania ścieżki w ogrodzie świetnie nadają się otoczaki, grys granitowy, kora kamienna i inne kamienie ogrodowe, które można zamówić w naszej Hurtowni Kamienie Dekoracyjne. Oferujemy kompleksową usługę – doradzimy, jaki kamień ogrodowy wybrać, w jakiej frakcji i ilości, przedstawimy kosztorys, udzielimy informacji na temat właściwości kamienia oraz jego pielęgnacji. Dysponujemy własnym transportem, dzięki czemu klienci nie muszą martwić się o dowóz zamówionego towaru. Dowiedziemy kamień ogrodowy w Dęblinie.

Nie tylko kamień ogrodowy – ogrodzenia gabionowe, piasek, keramzyt i inne przydatne kruszywa Dęblin

W naszej ofercie znajduje się mnóstwo różnego rodzaju kamieni ogrodowych (np. otoczaki, grys, kora), ale to nie wszystko. Dostarczymy także piasek płukany czy keramzyt, które są bardzo przydatne w aranżacjach ogrodu. Można znaleźć u nas także wszystko to, co potrzebne jest do stworzenia bardzo modnych gabionowych ogrodzeń. Dzięki takim elementom architektury, ogród staje się świetnie zaplanowaną przestrzenią, służącą jako miejsce wypoczynku i spotkań z bliskimi.

Login

Lost your password?