0
0.00 
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

Kamienie ogrodowe Puławy

Kamienie ogrodowe Puławy

Hurtownia Kamienie Dekoracyjne to młoda firma, którą tworzą doświadczeni pasjonaci dekorowania ogrodów. Wiemy, jakie kamienie ogrodowe są teraz modne, jak dopasować rodzaj i odcień kamienia dekoracyjnego, aby dopełnił całą aranżację ogrodu i części zewnętrznej domu. Doradzamy naszym klientom i pomagamy rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, w której znajdują się między innymi:

 • łupek (kora kamienna)
 • otoczaki (np. otoczak biały, Thassos, otoczak biała Marianna)
 • grys kamienny (np. grys bazaltowy, grys czarny Nero Ebano)
 • płytki granitowe, kostka granitowa
 • kostka betonowa
 • kora sosnowa
 • kamień elewacyjny (np. Carbon Black, Cloud Grey, Multicolor, Copper)
 • głazy i monolity
 • żwir drogowy (pospółka, bazalt drogowy, otoczak żwirowy)
 • piasek płukany
 • ogrodzenia gabionowe

Otoczaki do ogrodu Puławy

Chcąc stworzyć w ogrodzie niepowtarzalny klimat, warto zainwestować w kamienie ozdobne typu otoczak. Czym wyróżniają się otoczaki? Ich budowa jest nieco inna niż zwykłych kamieni – mają bardziej opływowy kształt, sprawiają wrażenie delikatniejszych. Wśród popularnych kamieni ogrodowych z tego rodzaju możemy wyróżnić biały otoczak Thassos sprowadzany z Grecji, otoczak czarny Negro, otoczak biała Marianna. Otoczaki świetnie prezentują się jako wypełnienie rabatek roślinnych, ścieżek ogrodowych czy też jako wypełnienie ogrodzeń gabionowych. Cena otoczaków nie należy do najniższych, jednak rekompensatą jest z pewnością ich przepiękny wygląd oraz trwałość. Raz wydane pieniądze są inwestycją na długie lata.

Kamienie dekoracyjne – kora kamienna, grys kamienny Puławy

Bardzo często wybieranym kamieniem ozdobnym do ogrodu jest grys kamienny różnego rodzaju oraz kora kamienna. To produkty pochodzenia naturalnego, które przystosowane są do trudnych warunków atmosferycznych. Dzięki swoim niesamowitym właściwościom mogą służyć jako elementy ozdobne przez długi czas, nie narażając nas na dodatkowe koszty. Kora kamienna i grys kamienny nie ulegają procesom gnilnym, jak dzieje się w przypadku kory sosnowej. Naturalną korę drzewną trzeba co jakiś czas uzupełniać, właśnie z uwagi na niszczenie i wywiewania z rabat. Kora kamienna nie jest narażona na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, więc jest inwestycją jednorazową, którą możemy się cieszyć i nie przejmować się dodatkowymi kosztami jej uzupełniania.

Dlaczego warto stosować kamień dekoracyjny w swoim ogrodzie?

Kamienie dekoracyjne spełniają nie tylko funkcję ozdobną w ogrodzie, ale także przyczyniają się do lepszego wzrostu roślin. Grys kamienny umieszczony na rabatach dobrze wpływa na glebę oraz przyczynia się do wolniejszego odparowywania wody, dzięki czemu nie musimy tak często podlewać roślin. Co więcej, kamienie spowalniają wzrost niechcianych chwastów, a my mamy dzięki temu mniej pracy w ogrodzie. Kamienie ogrodowe przydają się także jako elementy, z których możemy wykonać dekoracje, takie jak małe fontanny ogrodowe czy ogrodzenia gabionowe. Tak naprawdę możliwości wykorzystania kamieni ogrodowych jest nieskończenie wiele, ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Najlepsze kamienie ogrodowe Puławy

Dbamy o to, by stale poszerzać naszą ofertę i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Sami ciągle dokształcamy się z zakresu dekorowania ogrodów, by jak najlepiej służyć naszym klientom rzetelnymi poradami. Chcemy, by nasza rozwijająca się firma, była godna zaufania i towarzyszyła przy każdym nowym projekcie ogrodu.

Kamienie dekoracyjne z dowozem na terenie Puław

Jesteśmy firmą, która podchodzi do swojej pracy z ogromną pasją. Mamy duże doświadczenie w branży i chcemy dzielić się z klientami naszą wiedzą, zapewniając kompleksowe usługi. Doradzimy i pomożemy dobrać produkt do projektu ogrodu, udzielimy wszelkich informacji o tym, jak dbać o dany rodzaj kamienia, oraz dowieziemy zamówione produkty. Działamy bez pośredników, co zapewnia jedne z najniższych cen w Polsce. Ponadto nasza Hurtownia Kamienie Dekoracyjne dysponuje firmowym transportem. Klient płaci tylko za zamówiony towar oraz nasz transport – bez pomocy pośrednika. Wiemy doskonale, jak bezpiecznie przewozić wszystkie oferowane produkty, dlatego bierzemy za nie pełną odpowiedzialność. Chcemy, aby oferowane przez nas usługi były jak najwyższej jakości, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony naszych klientów. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami – pracownikami z wielką pasją i wiedzą na temat świata kamieni ogrodowych.

Login

Lost your password?