0
0.00 
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

Najlepsze kamienie dekoracyjne Poznań

Najlepsze kamienie dekoracyjne Poznań

Hurtownia Kamienie Dekoracyjne to jedna z młodszych firm na rynku, jednak tworzą ją prawdziwi pasjonaci świata kamieni ogrodowych. Działamy z pasją i zaangażowaniem, staramy się, by nasi klienci mieli zapewniony dostęp do nowinek ze świata kamieni dekoracyjnych oraz innych produktów przydatnych do projektowania swoich ogrodów. Aktualnie w naszej ofercie znaleźć można:

 • łupek (kora kamienna),
 • otoczaki (np. otoczak biały, Thassos, otoczak biała Marianna),
 • grys kamienny (np. grys bazaltowy, grys czarny Nero Ebano),
 • płytki granitowe, kostka granitowa,
 • kostka betonowa,
 • ogrodzenia gabionowe,
 • kora sosnowa,
 • kamień elewacyjny (np. Carbon Black, Cloud Grey, Multicolor, Copper),
 • głazy i monolity,
 • donice betonowe na taras,
 • żwir drogowy (pospółka, bazalt drogowy, otoczak żwirowy),
 • piasek płukany.

Staramy się stale poszerzać listę produktów dostępnych w naszej hurtowni. Działamy sprawnie i śledzimy rynek nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Kamienie ogrodowe bez pośredników – gwarancja niskich cen Poznań

Jesteśmy firmą, której zależy przede wszystkim na zadowoleniu klienta. Właśnie dlatego ciągle zdobywamy wiedzę, by jak najlepiej służyć radą i pomagać w doborze kamieni. Postanowiliśmy działać bez pomocy pośredników, po to by zapewnić naszym klientom jedne z najniższych cen w kraju. Sami sprowadzamy najlepsze kamienie ogrodowe od producentów, którzy gwarantują najwyższą jakość towaru.

Piękne rabaty i ścieżki w ogrodzie – kora kamienna, grys kamienny Poznań

Jednym z najczęściej kupowanych u nas produktów są kora kamienna i grys kamienny. Te kruszywa świetnie sprawdzają się do różnych zadań w ogrodach, na przykład pięknie prezentują się jako wypełnienie ścieżek lub też jako pokrycie powierzchni rabat kwiatowych. Dlaczego kora kamienna jest tak często kupowanym produktem? Stanowi ciekawy zamiennik kory sosnowej. Jak wiadomo, kora drzewna ulega procesom niszczenia, z czasie po prostu jej ubywa, zostaje wywiana przez silniejsze podmuchy wiatru. Jeśli zaś chodzi o korę kamienną, to tutaj takich problemów nie ma. Kora kamienna to jednorazowa inwestycja – położona na ziemi w rabatach, zostanie tam, dopóki nie będziemy chcieli zmieniać aranżacji. Kamienie nie niszczą się, nie ulegają procesom rozkładu, dlatego też nie będziemy narażeni na koszty uzupełnienia tego kruszywa. Kora kamienna czy grys będą przez bardzo długi czas zdobić nasz ogród.

Dlaczego warto kupić nasz kamień ogrodowy?

Kamienie ogrodowe mają nie tylko ładnie wyglądać, ale spełniać też kilka innych ważnych ról w ogrodach. W dzisiejszych czasach niezwykle istotne jest, by dbać o środowisko i oszczędzać zasoby naturalne, chociażby wodę. Dzięki zastosowaniu kamieni w swoim przydomowym ogrodzie, możemy przyczynić się do zminimalizowania zużycia wody do podlewania naszych roślin. Gleba pokryta kamieniem dekoracyjnym dużo wolniej odparowuje wilgoć, dzięki czemu zapotrzebowanie roślin na wodę diametralnie się zmniejsza. Co więcej, kamienie ogrodowe mają znaczny wpływ na spowolnienie wyrastania niechcianych chwastów, a my mamy znacznie mniej pracy przy pieleniu. Ponadto coraz więcej osób inwestuje w kamienie do ogrodu, wybierając na przykład gnejsową korę kamienną, otoczak biały Thassos, grys granitowy, tradycyjny grys bazaltowy i wiele innych, gdyż jest to trwała dekoracja ogrodu.

Kamień ogrodowy z transportem Poznań

Hurtownia Kamienie Dekoracyjne dba o kompleksowość oferowanych usług. Chcemy mieć pełną kontrolę nad realizacją zamówień naszych klientów, dlatego też nie korzystamy z firm pośredniczących, transportujących towar zarówno do nas, jak i do klienta. Postanowiliśmy stworzyć własną flotę transportową, gdyż jako specjaliści w dziedzinie kamieni ogrodowych doskonale wiemy, jak te powinny być przewożone i jak rozplanować cały proces dostawy, aby wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego kamienia, udzielimy wszelkich informacji na temat pielęgnacji i zastosowania oraz dowieziemy towar na umówione miejsce. Kupując u nas, klienci mają gwarancję najwyższej jakości usług oraz niskich cen.

Login

Lost your password?