0
0.00 
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Kamienie dekoracyjne Lublin – od najlepszych polskich i zagranicznych producentów

Kamienie dekoracyjne Lublin – od najlepszych polskich i zagranicznych producentów

Kamienie ogrodowe to bardzo modny element dekoracyjny w projektach architektury krajobrazu. Można je używać na wiele różnych sposobów. Najczęściej wykorzystywane są przy tworzeniu rabat, ścieżek i jako wypełnienie ogrodzeń gabionowych. Ich popularność wzięła się zapewne z tego, że są naturalnym materiałem, ponadto są niesamowicie trwałe i nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Szeroki wybór spośród rodzajów kamieni, ich kolorystyki i frakcji również stanowi dużą zaletę. Klient ma z czego wybierać i bez wątpienia dopasuje coś z naszej oferty do swoich wymagań.

Sami dobieramy produkty, które znajdują się w naszej ofercie. Stawiamy przede wszystkim na sprawdzone kamienie wysokiej jakości od polskich producentów, ale nie brakuje także nowości z zagranicy. Wybieramy tylko te kruszywa, które spełniają nasze wysokie wymogi. Chcemy, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni i otrzymali tylko to, co najlepsze na rynku. Proponujemy różnego rodzaju korę kamienną, gnejs, grys bazaltowy, grys granitowy, łupek szarogłazowy, wapień, białą Mariannę, greckie otoczaki i wiele innych ciekawych kamieni. Mnogość opcji daje nieskończone możliwości aranżacyjne.

Nie tylko kamienie ogrodowe – z nami stworzysz piękną kamienną posadzkę tarasową

Kamienie ogrodowe to w naszej hurtowni topowy produkt, jednak oprócz nich mamy także płytki kamienne. Sprawdzają się idealnie jako posadzki na taras. Ich zalety to przede wszystkim trwałość i łatwość w pielęgnacji. Przy ich użyciu można stworzyć przepiękne, ponadczasowe pokrycia tarasów. Taras wyłożony kamiennymi płytkami nie jest narażony na szkodliwe działanie stale zmieniających się warunków atmosferycznych. Co więcej, twardość tychże płytek zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, co oznacza, że nie musimy się bardzo martwić o pęknięcia czy zarysowania. Zastosowanie takiego rozwiązania to inwestycja na długie lata.

Ogrodzenia gabionowe i ścieżki ogrodowe – możliwości aranżacyjne z wykorzystaniem kamieni dekoracyjnych Lublin

Ostatnio bardzo popularne stały się ogrodzenia gabionowe. Są to ogrodzenia stworzone ze stalowej siatki wypełnionej naturalnymi kamieniami. Prezentują się znakomicie, są uniwersalne i nowoczesne. Nie wymagają szczególnej pielęgnacji, są rozwiązaniem bardzo wygodnym, niedokładającym właścicielowi dodatkowych obowiązków. Dobrze dobrane kolorystycznie kamienie sprawią, że ogrodzenie gabionowe będzie pasowało do niemalże każdego rodzaju zabudowy.

Zajmując się projektem ogrodu, warto zastanowić się nad stworzeniem ścieżek, które wydzielą poszczególne strefy działki. Dróżki powinny być utwardzone i wypełnione kamieniami dekoracyjnymi, można tutaj zastosować także płyty kamienne. Nic nie stoi na przeszkodzie, by połączyć te dwa rozwiązania – płyty kamienne umieścić jedna po drugiej w pewnej odległości od siebie, a powierzchnię między nimi wypełnić drobnymi kamykami.

Kruszywa z transportem własnym Lublin

Nasza hurtownia kamieni dostarcza zamówiony przez klientów towar własnym transportem, nie korzystamy z usług pośredników w tym zakresie. Dzięki takim działaniom możemy utrzymywać bardzo niskie ceny dostawy nawet wielotonowych zamówień. Dowieziemy kamienie dekoracyjne, kamienne płyty tarasowe, piasek czy żwir. Jesteśmy terminowi i gwarantujemy wysoką jakość produktów oraz obsługi klienta. Jeśli nasi klienci jakiekolwiek wątpliwości czy pytania, zawsze chętnie pomożemy i wspólnie wybierzemy najlepsze materiały do zastosowania przy konkretnym projekcie. Nasi pracownicy podchodzą do swoich zadań z wielką pasją i mają ogromną wiedzę na temat zastosowań kamieni dekoracyjnych. Pomogą dobrać rodzaj kruszywa, kolorystykę oraz frakcję. Jesteśmy do dyspozycji, zapraszamy!

Login

Lost your password?