0
0.00 
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

Kamienie dekoracyjne Wielkopolskie

Kamienie dekoracyjne Wielkopolskie

Hurtownia Kamienie Dekoracyjne jest młodą firmą na rynku, jednak tworzą ją ludzie pełni pasji i doświadczenia. Staramy się ciągle rozwijać, aby zapewnić naszym klientom nie tylko sam produkt najlepszej jakości, ale także pomoc i wsparcie w urządzaniu ogrodów. Jesteśmy ciekawi nowinek ze świata kamieni, dlatego też ciągle śledzimy trendy i sami sprowadzamy najlepsze kamienie ogrodowe z różnych stron świata. Pragniemy, aby klienci mieli dostęp do ciekawych nowości, które będą mogły w oryginalny sposób ozdobić ogrody w Polsce. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się:

 • łupek (kora kamienna),
 • otoczaki (np. otoczak biały, Thassos, otoczak biała Marianna),
 • grys kamienny (np. grys bazaltowy, grys czarny Nero Ebano),
 • płytki granitowe, kostka granitowa,
 • kostka betonowa,
 • ogrodzenia gabionowe,
 • kora sosnowa,
 • kamień elewacyjny (np. Carbon Black, Cloud Grey, Multicolor, Copper),
 • głazy i monolity,
 • donice betonowe na taras,
 • żwir drogowy (pospółka, bazalt drogowy, otoczak żwirowy),
 • piasek płukany.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy znalazł u nas to, czego potrzebuje do swojego ogrodu. Kamienie dekoracyjne, donice, kostka granitowa czy kruszywa, takie jak piasek i żwir, są elementami, które znajdują się niemalże w każdej aranżacji ogrodu. To wszystko dostępne jest w hurtowni Kamienie Dekoracyjne.

Najlepsze kamienie dekoracyjne Wielkopolskie

U nas klienci znajdą wszystko, czego potrzebują do urządzenia ogrodu. Jednym z najpopularniejszych produktów są oczywiście kamienie dekoracyjne, których w naszej ofercie nie brakuje. Często wybieranym rodzajem kamienia jest kora kamienna, czyli inaczej gnejs. Kora kamienna przyciąga wzrok swoim ciekawym umaszczeniem przypominającym tygrysie paski. Co więcej, zdecydowana większość osób decyduje się wymienić korę sosnową właśnie na korę kamienną. Przewaga gnejsu nad korą drzewną jest naprawdę spora – nie trzeba jej uzupełniać, gdyż wiatr nie jest w stanie wywiać jej spod roślin. Dodatkowo kora kamienna nie ulega procesom niszczenia, tak jak dzieje się to w przypadku kory sosnowej.

Ciekawym rodzajem kamienia ogrodowego jest otoczak. To kamień, który wygląda bardzo elegancko i luksusowo. Swój obły kształt zawdzięcza długiemu procesowi powstawania. Szczególnie polecany przez naszych klientów jest grecki otoczak biały Thassos oraz otoczak biała Marianna. Te kamienie można coraz częściej spotkać w prywatnych ogrodach, ale także w przestrzeni publicznej. Pięknie prezentują się jako wypełnienie rabat kwietnych oraz ogrodzeń gabionowych, które także są w naszej ofercie.

Nie tylko kamienie dekoracyjne – materiały do aranżacji ogrodu

Oferta naszej hurtowni jest stale uzupełniana o ciekawe produkty, które mogą przydać się do aranżowania ogrodów. Można u nas znaleźć różnego rodzaju kamienie ogrodowe, monolity, ale także kostkę granitową czy donice betonowe. Bardzo modne w ostatnim czasie stały się ogrodzenia i donice gabionowe, które również są u nas dostępne. Zależy nam na kompleksowych usługach – pomagamy w projektowaniu ogrodu, dobieramy materiały dekoracyjne oraz udzielamy instrukcji, jak montować i pielęgnować nasze produkty. Klienci mogą liczyć na wsparcie doświadczonych i pełnych pasji pracowników. Warto systematycznie zaglądać na stronę naszej hurtowni, gdyż często pojawiają się ciekawe nowości z całego świata.

Kamienie ogrodowe z transportem – Wielkopolskie

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, postanowiliśmy stworzyć własną flotę transportową. Pragniemy, aby całość zamówienia i jego realizacja leżała po naszej stronie, gdyż to zapewni wygodę dla klienta. Nie współpracujemy z pośrednikami, co przekłada się na jedne z najniższych cen kamieni w Polsce. Transport kruszywa, nawet w dużej ilości, to dla nas nie problem. Dostarczymy zamówienia na terenie województwa Wielkopolskiego. Kamienie dekoracyjne i wszelkie inne produkty mogą być transportowane naszymi pojazdami przystosowanymi do przewozu dużych zamówień. Dostarczamy szybko i sprawnie w umówione miejsce w Wielkopolsce. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego – zawsze chętnie udzielimy wszelkich informacji i pomożemy w doborze rodzaju kamienia dekoracyjnego.

Login

Lost your password?