0
0.00 
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

Kamienie ogrodowe Dolny Śląsk

Kamienie ogrodowe Dolny Śląsk

Hurtownia Kamienie Dekoracyjne tworzona jest przez nas – prawdziwych pasjonatów dekorowania ogrodów. Jesteśmy dość młodą firmą na rynku, ale wiedzę i doświadczenie zdobywaliśmy latami, dlatego teraz możemy z powodzeniem pomagać naszym klientom w profesjonalny sposób. Obsługa klienta na wysokim poziomie to nasz priorytet. Stale śledzimy nowinki ze świata projektowania ogrodów i uzupełniamy naszą ofertę. Aktualnie można znaleźć u nas:

 • łupek (kora kamienna),
 • otoczaki (np. otoczak biały Thassos, otoczak biała Marianna, otoczak czarny Negro),
 • grys kamienny (np. grys bazaltowy, grys czarny Nero Ebano),
 • płytki granitowe, kostka granitowa,
 • kostka betonowa,
 • kora sosnowa,
 • kamień elewacyjny (np. Carbon Black, Cloud Grey, Multicolor, Copper),
 • głazy i monolity,
 • żwir drogowy (pospółka, bazalt drogowy, otoczak żwirowy),
 • piasek płukany,
 • ogrodzenia gabionowe.

Zalety kamieni ogrodowych – kora kamienna, grys kamienny Dolny Śląsk

Kamienie ogrodowe pełnią dekoracyjną funkcję w ogrodach. Można wysypać nimi rabatki kwiatowe, ścieżki ogrodowe, a także użyć ich do wypełnienia modnych ogrodzeń gabionowych. Jednakże kamienie, takie jak chociażby kora kamienna i grys kamienny, spełniają także inne ważne funkcje. Dzięki zastosowaniu kory kamiennej mamy pewność, że wiatr nie wywieje zrębek, gdyż kora kamienna jest nieco cięższa niż kora sosnowa. Co więcej, kora drzewna ulega naturalnym procesom gnicia i przez to z czasem jej ubywa, co zmusza nas do zakupu kolejnych worków materiału. W przypadku kory kamiennej to jednorazowa inwestycja, którą możemy cieszyć się przez długi czas. Ponadto zastosowanie drobnych kamyków do posypywania roślin ogrodowych przyczynia się do ich lepszego wzrostu, gdyż minimalizuje wyrastanie chwastów, które zabierają składniki odżywcze z gleby. Dzięki kamieniom ogrodowym mamy mniej pracy przy pieleniu chwastów, gdyż ich wzrost jest utrudniony. Nie musimy także już tak często podlewać nasadzeń w ogrodzie, ponieważ gleba pokryta kamieniami dłużej zachowuje wilgotność.

Kamienie dekoracyjne – otoczaki ogrodowe Dolny Śląsk

Jednymi z najpopularniejszych w ostatnim czasie kamieni dekoracyjnych są otoczaki. Swoją popularność zyskały zapewne dzięki swoim walorom wizualnym. Otoczaki to rodzaj kamienia o opływowym kształcie, które można spotkać w różnych frakcjach. Często wybieranymi są te w białym kolorze, na przykład otoczak Thassos sprowadzany ze słonecznej Grecji, biały otoczak Marianna, ale także, dla kontrastu, otoczak czarny Negro. Otoczaki nadają się do podsypywania roślin, wypełnienia ścieżek ogrodowych i opaski dekoracyjnej wokół domu, ale także świetnie prezentują się jako wypełnienie modnego ostatnimi czasy ogrodzenia gabionowego.

Kamienie dekoracyjne – najlepsze kamienie ogrodowe Dolny Śląsk

Proponowana przez nasz oferta stale wzbogacane jest o nowości. Wybieramy tylko kamienie ogrodowe najlepszej jakości i od sprawdzonych producentów. Nie korzystamy z usług pośredników, dlatego też mamy niższe ceny niż konkurencja. Pragniemy, aby zapewnić naszym klientom dostęp do nowinek ze świata kamieni dekoracyjnych, by mogli cieszyć się pięknymi ozdobami w swoich ogrodach.

Kamienie dekoracyjne z dowozem na terenie Dolnego Śląska

Hurtownia Kamienie Dekoracyjne zapewnia dostarczenie zamówionego towaru na miejsce wybrane przez klienta także na terenie Dolnego Śląska. Nie korzystamy z usług pośredniczących firm przewozowych, postanowiliśmy stworzyć własną flotę transportową, by mieć pełną kontrolę nad realizacją zamówień naszych klientów. Doskonale wiemy, jak przewozić nasze kruszywa i sami bierzemy odpowiedzialność za terminowe i bezproblemowe dostawy. Zachęcamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług – od porad, przez składanie zamówienia, aż po dowóz na wskazany adres.

Login

Lost your password?