0
0.00 
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

Kamienie dekoracyjne Opolskie

Kamienie dekoracyjne Opolskie

Hurtownia Kamienie Dekoracyjne tworzona jest przez doświadczonych pasjonatów dekorowania ogrodów. Jako pracownicy możemy pochwalić się szeroką wiedzą na tematy związane z kamieniami dekoracyjnymi do ogrodów oraz innych spraw związanych z aranżowaniem przestrzeni wokół domu. Jesteśmy młodą firmą na rynku, jednak dokładamy wszelkich starań, by zasłużyć na zaufanie klientów. Jak na razie zdecydowana większość osób wraca do nas po kolejne zamówienia, co świadczy o tym, że nasze starania są zauważane i doceniane. Pragniemy, aby nasza hurtownia była miejscem, w którym klienci mają zapewnione kompleksowe usługi – od porad, przez zamówienie, aż po dowóz produktów. Na daną chwilę w naszej ofercie znajdują się:

 • łupek (kora kamienna),
 • otoczaki (np. otoczak biały, Thassos, otoczak biała Marianna),
 • grys kamienny (np. grys bazaltowy, grys czarny Nero Ebano),
 • płytki granitowe, kostka granitowa,
 • kostka betonowa,
 • ogrodzenia gabionowe,
 • kora sosnowa,
 • kamień elewacyjny (np. Carbon Black, Cloud Grey, Multicolor, Copper),
 • głazy i monolity,
 • donice betonowe na taras,
 • żwir drogowy (pospółka, bazalt drogowy, otoczak żwirowy),
 • piasek płukany.

Zależy nam, aby asortyment stale się powiększał, gdyż nieustannie śledzimy nowinki ze świata aranżowania ogrodów. Sami sprowadzamy kruszywa od najlepszych producentów.

Kora kamienna, otoczaki, grys – najpiękniejsze kamienie ogrodowe z gwarancją niskich cen Opolskie

Kamienie dekoracyjne to obowiązkowy element dekoracji każdego ogrodu. Każdy, kto ma ogród, doskonale wie, ile pracy potrzeba, by ten prezentował się nieskazitelnie. Warto ułatwiać sobie prace pielęgnacyjne, stosując sprytne rozwiązania, które zminimalizują czas spędzany na pracach ogrodowych. Kamienie ogrodowe przyczyniają się do wolniejszego odparowywania wody z gleby, a co za tym idzie – stracimy mniej wody do podlewania naszych roślin. Co więcej, stosowanie kamieni dekoracyjnych zmniejsza ilość wyrastających chwastów, a jak każdy z pewnością wie, ciągłe wyrywanie tych niechcianych roślin zabiera masę czasu! Kora kamienna to jeden z najpopularniejszych kamieni ogrodowych kupowanych przez naszych klientów. Gnejs jest uniwersalnym kamieniem, który pasuje do niemal każdej aranżacji. Jednym z bardziej popularnych rodzajów kamienia są także otoczaki. Są to kamienie o obłym kształcie, występują między innymi w śnieżnobiałym kolorze, na przykład otoczak grecki Thassos i biała Marianna. Szczególnie dobrze prezentują się w towarzystwie soczysto zielonych roślin. Zdobią ogrody zaprojektowane w nowoczesnym i minimalistycznym stylu, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, by zastosować je również w ogrodach urządzonych w klasycznym stylu.

Wszystko, czego potrzeba do ogrodu

Doskonale wiemy, ile ważnych decyzji należy podjąć podczas projektowania przestrzeni wokół domu. Bardzo ważne jest dobranie materiałów wysokiej jakości, które będą służyć nam przez długie lata. Kostka, płytki granitowe, kamienie dekoracyjne, ogrodzenia, obrzeża, donice i wiele innych rzeczy, które mają znaleźć się w ogrodzie, można znaleźć w Hurtowni Kamienie Dekoracyjne. Staramy się zapewnić klientom dostęp do materiałów, do których mamy pełne zaufanie. Jeśli klient ma wątpliwości, co wybrać, zawsze chętnie pomożemy, podzielimy się doświadczeniami, opowiemy o konkretnych produktach, wesprzemy w ostatecznej decyzji. Ponadto postanowiliśmy, że uruchomimy własną flotę transportową, gdyż chcemy zapewnić realizację zamówień od A do Z. Przewożenie dużych ilości kruszywa nie jest nam straszne – dowieziemy kamienie ogrodowe szybko i sprawnie na umówione miejsce na terenie województwa opolskiego.

Kamienie dekoracyjne – niska cena. Opolskie

Dzięki temu, że sami sprowadzamy kamienie od producentów oraz sami dowozimy produkty do klienta, możemy zapewnić jedne z najniższych cen kamieni w Polsce. Nie korzystamy z pomocy pośredników, sami realizujemy zamówienia od początku do końca. Naszym celem jest dostarczanie ciekawych nowości z całego świata, by ogrody w naszym kraju stawały się coraz piękniejsze.

Login

Lost your password?